استپ تو کانادا

درباره ما

استپ تو کانادا یک شرکت مهاجرتی در حوزه اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیلی بدون هزینه است که در سال 2012 در شهر تورنتو افتتاح شده است. شرکت ما از جمله فعال ترین دفاتر مهاجرت معرفی شده و افتخار این را داریم که در طول چندین سال فعالیت مستمر و پویا به هموطنان عزیزمان جهت مهاجرت تحصیلی به کانادا خدمات ارائه داده ایم.
گفتنی است که همکاران و کارشناسان مجرب سازمان مهاجرتی استپ تو کانادا، همگی دارای تجربه فراوان و تخصص مجوز در رسیدگی به انواع پرونده های مهاجرتی می باشند و نقش چشمگیری در تسهیل روند کار متقاضیان خواهند داشت.

تضمین پرونده

استپ تو کانادا امکان قبولی و گرفتن اقامت دائم در کوتاهترین زمان ممکن را با یک نگاه دقیق و تخصصی به تمام نکات و شرایط یک پرونده میسر می کند.

همچنین دقت داشتن در تمام جزئیات پرونده، سپس ارائه درست و جامع اطلاعات و ارائه کلیه مدارک ضروری از جمله مواردی هستند که استپ تو کانادا آن ها را برعهده می گیرد و در سرعت بخشیدن و کسب موفقیت در هر پرونده مهاجرتی نقش به سزایی خواهد داشت.
همین طور بهره مندی از دقت زیاد در تنظیم مدارک و ثبت اطلاعات موردنیاز، به طوری که سبب معرفی قوی و درست یک متقاضی به اداره مهاجرت کانادا شود، روند همیشگی کارشناسان استپ تو کانادا در رسیدگی به تمامی پرونده ها بوده است؛ و همین ظرافت و دقت نظر است که می تواند به قبولی سریع منجر گردد.
از این رو گروه همکاران و کارشناسان مجرب سازمان مهاجرتی استپ تو کانادا همه تمرکز و تخصص خود را برای اطمینان یافتن از تطبیق قوانین روز مهاجرت کشور کانادا و شرایط پرونده ها در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

چرا باید برای گرفتن پذیرش از استپ تو کانادا استفاده کنی

شما زمانی که مدارک خود را برای استپ تو کانادا ارسال کنید، سریعا توسط گروه مستقر در کانادا مورد بررسی قرار گرفته و نهایتا طی 24 ساعت با شما تماس گرفته می شود. لازم به ذکر است که شما برای گرفتن پذیرش هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و ویزای شما در صورت تمایل توسط کارشناس رسمی اداره مهاجرت به اداره مهاجرت کانادا ارسال خواهد شد.
ارزیابی تحصیلی